חייגו להזמנות 1700-705-777

תא צילום – אביזרי צילום חדשים

כדי לשדרג לאורחים שלכם את החוויה בתא צילום הוספנו מגוון חדש של אביזרי צילום מצחיקים וייחודיים

האביזרים החדשים של mypic משולבים באירוע תוך הקפדה על שילוב צבעים בולט לעין וסידור נכון בסלסה מהודרת המוצבת בסמוך לתא הצילום. אביזרי צילום מציעים לאורחים שלכם מגוון גדול של אפשריות צילום וחופש לצור את התמונות הכי מצחיקות ובלתי נשכחות.

בדרך כלל חבילות האביזרים הסטנדרטיות שמוצעת כחלק משירות תא צילום כוללות מספר כובעים ומשקפיים צבעוניים.

מהניסיון שלנו ב my pic למדנו שלאביזרי צילום יש תפקיד מאוד חשוב בחוויה הכללית של האורחים בתוך תא הצילום. מכאן הגיע הרעיון לשדרג עבורכם את חבילת האביזרים הסטנדרטית ולהציע לאורחים שלכם חבילת אביזרים חדשה וייחודית שתהפוך כל תמונה לצבעונית ומצחיקה יותר.

אביזרי צילום חדשים

חבילת האביזרים החדשה שלנו לתא צילום כוללת:

אביזרי תא צילום vintage
האביזרים המסורתיים לתא צילום. אם אתם לא מכירים אז הכוונה היא לצורות צבעוניות של שפמים ונשיקות  שמחוברות למקל. את אביזרי ה vintage אנחנו מניחים בנפרד משאר האביזרים ליד תא הצילום וזאת כדי ליצור פריסה מעוצבת ונוחה יותר ליד תא הצילום. 

משקפיים צבעוניות וייחודיות
בשונה מחבילת האביזרים הסטנדרטית, הוספנו מגוון גדול מאוד של משקפיים מעוצבים בשלל צבעים וצורות שיובאו במיוחד לישראל מחנויות אביזרים מקצועיות בניו יורק.

כובעי מסיבה איכותיים
בנוסף לכובעים בחבילת האביזרים הסטנדרטיות, הוספנו מגוון כובעי מסיבה איכותיים הכוללים כובעי בד צבעוניים, כובעים עם נצנצים ועוד.

אביזרי בלונים – balloon accessories    
הלהיט החדש בעולם האירועים, מי מכם שעדיין לא מכיר מדובר בשלל בלונים מעוצבים שניתן לשים על הראש או על הידיים ולהצטלם איתם. תוכלו לראות בתמונה שאלו אביזרים יפים ומיוחדים מאוד שפשוט ידהימו את האורחים שלכם ויהפכו את התמונות בתא צילום למצחיקות וצבעוניות יותר.

אביזרי הבלונים כוללים עיצובים מיוחדים שנעשו במיוחד על ידי אמן בלונים מקצועי. אם תרצו אפשר אפילו להרחיב את החבילה של אביזרי הבלונים, כך שהאורחים ואתם תוכלו ליהנות מאביזרי הבלונים גם ברחבת הריקודים ולא רק בתא צילום.

Free WordPress Themes, Free Android Games