חייגו להזמנות 1700-705-777

היתרונות של תא צילום על פני מגנטים לאירועים

בעשר השנים האחרונות יכולנו לראות בהרבה אירועים צלם מגנטים ולוח שעליו הוצמדו התמונות של האורחים. זוגות מתחתנים ובעלי אירועים רבים בחרו באטרקציה זו על מנת להעניק לאורחים מזכרת מצולמת מהאירוע. צילום המגנטים לאורך כל האירוע והצלם מתווסף לצוות הצילום המרכזי בחתונה והתמונות מודפסות על גבי מגנטים במהלך האירוע. 

לאחרונה הופיע להיט חדש בתחום החתונות והאירועים – תא הצילום של mypic.

הרעיון מאחורי תא הצילום התחיל כאשר שמנו לב לתמונות המיוחדות שמתקבלות בצילום אוטומטי כדוגמת ה Photo Booth המיתולוגי שהיה מוצב בקניונים. חווית הצילום שנוצרה על ידי צילום אוטומטי יצרה תמונות מקוריות ומצחיקות שגרמו לנו להבין שיש צורך בסוג של תיעוד אחר באירוע או בחתונה.

אין ספק שצילום סטילס ווידאו על ידי צלם מיומן הוא הכרחי אבל כאשר נרצה לקבל מזכרת מיוחדת ומצחיקה מזווית משוחררת יותר ופחות מבוימת, לא נוכל לקבל זאת דרך צילום מגנטים כיוון שעדיין מדובר בצילום אנושי על ידי צלם והתמונות יהיו מאוד דומות לתמונות שתקבלו מצוות הצילום שלכם.

תא הצילום של my pic עוצב ותוכנן במיוחד לקהל הישראלי במטרה להעניק לכם ולאורחים מזכרת מיוחדת וחווית צילום ספונטנית ומצחיקה באמצעות שימוש בתוכנה חדשנית שמפיקה עבור האורחים תמונות מגנט כמתנה ולכם מזכרת מיוחדת ומצחיקה שכוללת תמונות לא שיגרתיות וסרטוני ברכה שלא תוכלו לקבל דרך צלם המגנטים או צוות הצילום הראשי.

תא הצילום של my pic מותאם למדיה החדשה ובנוסף להדפסת התמונות לאורחים ניתנת אפשרות לשלוח את התמונות באופן אוטומטי ל email ולשתף את כולם ברשתות החברתיות כמו google plus ו facebook. שיפור זה מהווה יתרון נוסף על פני צילום המגנטים ובטח שמתם לב שכאשר אנחנו צופים בתמונות מחתונה, בת מצווה או כל אירוע אחר לא מדובר בתמונות מודפסות. והצפייה בהן בדרך כלל נעשית על ידי שיתוף ברשתות חברתיות.

כאשר אתם מזמינים תא צילום לאירוע שלכם אתם מבטיחים לכם ולאורחים מזכרת ייחודית שבשונה מצילום מגנטים רגיל תהיה מצחיקה, ספונטנית וחופשית יותר. התמונות והסרטונים יזכירו לכם ולאורחים את כל הרגעים מהאירוע בדרך שונה ומשעשעת וגם תאפשר לכם לשתף את כולם ברשתות החברתיות בקלות ומהירות.

לפרטים נוספים אודות תא הצילום של mypic לחצו כאן

ספטמבר 12, 2013
Free WordPress Themes, Free Android Games