חייגו להזמנות 1700-705-777

אם לסבתא היה תא צילום

שילוב אורחים מבוגרים בחוויית תא הצילום באירוע שלכם

כאשר פונים אלינו להזמנת תא צילום לאירועים אני נשאל פעמים רבות לגבי סוגיית האורחים המבוגרים. האם גם הם יוכלו להצטלם? אולי כדאי גם להזמין שירות צילום מגנטים רגיל במיוחד עבורם? אז תשמחו לשמוע שהאורחים המבוגרים שלכם ייהנו מתא הצילום לא פחות מהאורחים הצעירים.

בכל מה שנוגע לצילום אורחים מבוגרים, אני יכול להבין את החשש שעולה לגביהם הרי בדרך כלל הם פחות מחוברים לטכנולוגיה החדשנית שמציע תא צילום באירועים וקיים חשש מובן אצל בעלי האירוע שהאורחים המבוגרים לא יכלו ליהנות מהחוויה שמציע תא הצילום באירוע שלהם.

אני בטוח שתשמחו לקרוא שבמהלך שנות הפעילות שלנו בהפעלת תא הצילום של my pic למדנו שאורחים מבוגרים יכולים ליהנות מחוויית תא צילום בדיוק כמו האורחים הצעירים באירוע. בשונה מרוב תאי הצילום, my pic מעוצבת כעמדה פתוחה שמאפשרת לדייל השירות לסייע לאורח וללוות אותו בתהליך הצילום. במיוחד במקרים של אורח מבוגר, מבנה תא הצילום של my pic מאפשר לדייל השירות להפעיל עבורם את כל תהליך הצילום תוך מתן הכוונה פשוטה ומקצועית וכל זאת מבלי להיכנס לפריים של התמונה.

שירות תא הצילום של my pic מופעל על ידי שני דיילי שירות מקצועיים וכחלק מהשירות השוטף לאורחים שלכם במהלך האירוע הדיילים גם דואגים לתת תשומת לב נוספת לאורחים המבוגרים.

למרות שברוב המקרים האורחים המבוגרים מגיעים בעצמם לתא צילום מתוך ההבנה שהם יכולים להצטלם ולקבל תמונות תא צילום למזכרת. תפקיד הדיילים הוא לפנות אליהם ולסייע להם בתהליך הצילום
מתוך הבנה שאורח מבוגר צריך הכוונה נוספת.

שאלה נוספת שחלק מהלקוחות שואלים אותנו היא “מה אם האורחים המבוגרים לא יגיעו בעצמם לתא הצילום?” או “אם הם ישבו בשולחנות או שלא יבינו את הרעיון ?

ראשית חשוב להבין שתא הצילום של my pic מפיק כמות תמונות גדולה שהאורחים לוקחים איתם מיד בסיום הצילום ולכן מהר מאוד שאר האורחים שלכם יתחברו לרעיון החדש, ייגשו לתא הצילום בכדי להצטלם ולקבל תמונות למזכרת או לברך אתכם. בנוסף אנו דואגים להפנות דייל שירות שעובר בין השולחנות עם תמונה לדוגמה בכדי להזמין גם את האורחים שאולי ימשיכו לשבת בשולחן בזמן הריקודים.

לסיכום, זכרו שלמרות שתא הצילום לאירועים הוא קונספט חדש הרעיון הוא למעשה פשוט וקליט מאחר ויש דמיון רב לתא הצילום המסורתי שמוכר לרוב האנשים מצילומי הפספורט בקניונים וחנויות צילום. שירות תא הצילום של my pic משלב עבורכם את הרעיון המקורי עם אפשריות צילום חדשניות ושירות אדיב ומקצועי שיאפשר לכל האורחים ליהנות מחוויית צילום בלתי נשכחת.

במידה ויש לכם שאלות נוספות אודות שירותי תא צילום לאירועים אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה או הצעה

צוות my pic

יוני 5, 2014
Free WordPress Themes, Free Android Games