חייגו להזמנות 1700-705-777

תא צילום – שיתוף תמונות באמצעות + Google

לאחרונה התווספה אפשרות מעניינית עבור תא צילום לחתונות באמצעותה תקבלו גישה לשיתוף קל ונוח להרשת החברתית Google Plus.

תא הצילום בשלל הגרסאות שיוצרו בשנים האחרונות בישראל התמקד בעיקר ביכולות הצילום וההדפסה של תמונות תא צילום. באמצעות ממשק התוכנה יכלו האורחים להצטלם ולהקליט סרטוני וידאו קצרים ולאחר מכן לקבל את התמונות כמזכרת מהחתונה. בעלי השמחה קיבלו דיסק צרוב ועליו קבצי התמונות + וידיאו. אפשרות השיתוף היחידה הייתה להעלות את התמונות באופן עצמאי ומסורבל.

לאחרונה נוסף ל תא הצילום של my pic אפשרות שיתוף חדשה שמאפשרת לאורחים וגם לבעלי השמחה לצפות וגם לשתף באמצעות הרשת החברתית Google Plus  את כל התמונות שצולמו בתא הצילום בחתונה.

ניתן לשתף את תמונות תא צילום לחתונה ב Google + בשתי דרכים:

  1. דרך תא הצילום האורחים יכולים לשלוח לעצמם תמונה דיגיטלית חכמה. כשהאורח יקבל את התמונה הוא יכול לבחור אם לשתף אותה באמצעות Google Plus על ידי הקלקה על כפתור ה g+. התמונה שצולמה בתא הצילום בחתונה תשותף מיד ב Google Plus  כולל שם האירוע והתאריך.
  2. אפשרות השיתוף השנייה ב Google Plus מוצעת אך ורק לבעלי השמחה באמצעות גלריית התמונות האישית My Pic gallery שהגישה אליה מוגנת בסיסמה. הגלריה של תא הצילום לחתונה מכילה את כל התמונות שצלמו בתא הצילום. הגלריה מאפשרת הגדלה של התמונות וכפתורי שיתוף מהירים של Google Plus יאפשרו לכם לשתף בקלות ומהירות.

שתי אפשרות השיתוף החדשות באמצעות Google Plus מאפשרות לחתן והכלה וגם לאורחים בחתונה לצפות בתמונות, להינות מהן ואז לבחור איזה תמונות תא צילום הם מעוניינים לשתף ברשת החברתית של Google Plus.

אוקטובר 1, 2011
Free WordPress Themes, Free Android Games