חייגו להזמנות 1700-705-777

תא צילום בשימוש לקידום מכירות

כחלק ממאמצי קידום מותגים החלו חברות רבות לגלות את תא הצילום ככלי יעיל וחדשני.

השימוש הנרחב בתא הצילום ככלי לקידום מכירות התחיל בעולם המערבי עוד באמצע שנות ה 90 של המאה ה 20. בישראל השימוש בהם נעשה בעיקר בשוק הפרטי כאטרקציה לחתונות ורק לאחרונה החלו חברות ועסקים לגלות את הפוטנציאל השיווקי של תאי הצילום.

רבים זוכרים את תא הצילום הקלאסי שיהיה נפוץ כאמצעי לצילום תמונות פספורט באופן יעיל ומהיר ביחס לחנויות הצילום. בראשית שנות ה 90 התחילו להבין את הפוטנציאל הגלום בתאי הצילום כאמצעי לבידור וליצירת מזכרות מאירועים ולא רק לצורך צילום תמונות לתעודות ומסמכים.

בתחילה החלו להופיע תאי צילום בפארקים ומרכזי קניות כאטרקציה ליצירת מזכרת תמונות למבקרים אולם הפוטנציאל של תא הצילום ככלי לקידום מכירות התפתח רק בראשית שנות ה 2000. עם ההתפתחותן של טכנולוגיות הצילום וההדפסה כבר ניתן היה לראות תאי צילום ממותגים המצעים אפשרות לשלוט על עיצוב התמונות המודפסות ומכאן על המסרים שצורפו לעיצוב.

תא צילום ממותג victoria secret

תא צילום ממותג באחת מרשת חנויות Victoria secret

בעשור האחרון ניתן לראות עליה משמעותית ביכולות תאי הצילום ובאפשריות ההתאמה שלהם לצרכי החברות. האפשריות החדשות והביצועים המשופרים הקפיצו את הפופולאריות של השימוש בתאי הצילום ככלי שיווקי
והפלטפורמה אפילו קיבלה שם חדש שמתאים לקונספט השימוש החדשני הזה photo marketing.

בישראל השימוש ב תא צילום ככלי לקידום מכירות החל רק בשנים האחרונות וניתן לראות היום תאי צילום ממותגים באירועי השקה וכנסים. אך למרות ההצלחה הרבה, השימוש בו עדיין נעשה בהיקפים נמוכים יותר משאר מדינות המערב.

לאחרונה חברות ישראליות גילו את היתרונות והיעילות של תא הצילום ככלי חדשני, אפקטיבי ולא פחות חשוב זול יחסית ובעל תוצאות מרשימות ביצירת הקשר המתבקש בין החברה לבין קהל המטרה שלה.

תא הצילום של my pic בכנס רפואי של חברת Roche

האפשריות העיקריות המוצעות כיום בישראל במסגרת שירות תא הצילום ככלי שיווקי:

  1. מיתוג תא הצילום באמצעות שילוט ותאורה בהתאמה לרוח המותג
  2. התאמה ועיצוב של התמונות המודפסות שניתנות לאורחים באירוע
  3. שליחת תמונות הלקוחות לדוא”ל ואפשרות לאיסוף רשימות תפוצה
  4. אפשריות צילום חדשות כגון וידאו והוספת עיצובי תמונה ע”י המשתמש
  5. דיילי שירות לקידום פעילות תא הצילום באירועי קד”מ.

לפרטים נוספים אודות השכרת תא צילום my pic לאירועי קד”מ לחצו כאן

ספטמבר 15, 2011
Free WordPress Themes, Free Android Games