חייגו להזמנות 1700-705-777

תא צילום ככלי שיווקי

חברות רבות בעולם עושות שימוש בתא הצילום כפלטפורמה לקידום המותגים שלהם.

הרעיון השיווקי מאחורי תא הצילום ממותג, הוא ליצור חיבור משמעותי בין המותג ללקוח בשיטת photomarketing. כלומר שיווק באמצעות חיבור תמונות הלקוחות לבין תוכן שיווקי שמשולב בתמונה המודפסת. תא הצילום ממוקם בדרך כלל במיקום אסטרטגי שבו מדרך הלקוחות הוא הגבוהה ביותר.

לכל הדעות תא הצילום מעניק חווית צילום שונה וייחודית בהשוואה לצילום ע”י צלם רגיל בעיקר בגלל החופשיות שנוצרת, מאחר ומדובר בצילום אוטומטי רציף. בסיום תהליך הצילום, הלקוחות מקבלים תמונה מודפסת כמזכרת ממותגת מהביקור בחנות או במרכז המבקרים של החברה.

הודות להתפתחות טכנולוגית הצילום הדיגיטלי, תא הצילום מהדור האחרון מאפשר תהליכי צילום והדפסה מהירים מאוד ביחס לתאי הצילום מהדור הישן, דבר המאפשר תפוקת צילום גבוהה גם כשמדובר באירוע רב משתתפים או בחנויות גדושות בלקוחות.

תא צילום הממוקם בחנות המזכרות של מרכז המבקרים

בישראל תא הצילום זוכה להצלחה בעיקר באירועי חתונות והשימוש בו ככלי שיווקי נעשה בהיקפים נמוכים יותר משאר מדינות המערב. בתקופה האחרונה, יותר ויותר חברות ישראליות גילו את היתרונות של תא הצילום
ככלי שימושי וחדשני לאירועי קד”מ ואפילו כאטרקציה מדליקה לאירועים עבור עובדי החברה.

ספקי תאי הצילום בישראל מאפשרים ללקוח לעצב את תוצר התמונות הסופי לפי הצרכים המדויקים שלו. לדוגמה באירוע חברה שערכה חברת ההשקעות “פסגות” נתבקשנו להתאים את עיצוב סטריפ התמונות לאירוע פורים בקונספט “jungle party”

עוד אפשרות היא למתג את תא הצילום לפי צרכי הלקוח ובהתאמה לקונספט האירוע. יחד עם זאת חשוב להבדיל בין תא צילום ממותג בהזמנה אישית כמו בדוגמה של תא הצילום בחנות המזכרות מדובר בתא קבוע שיוצר בהתאמה אישית ומכאן עליות התכנון והייצור של תא צילום שכזה הן גבוהות בהרבה ועל הלקוח לרכוש את תא הצילום ולא רק את השירות.

לעומת זאת שירות תא צילום ממותג כדוגמת תא הצילום my pic מציע אפשרויות התאמה מגוונות, עיצוב ומיתוג ללקוחות במסגרת שירות לפי שעות פעילות או השכרה למספר ימים ללא הצורך בקנייה של תא צילום ובעליות נמוכות בהרבה.

לפרטים נוספים אודות תא צילום לחצו כאן

ספטמבר 17, 2011
Free WordPress Themes, Free Android Games