חייגו להזמנות 1700-705-777

איכות הדפסת התמונות בתא הצילום

תא צילום בשונה מצוות צילום מקצועי מנציח אירועים מזווית מיוחדת שלא ניתן להשיג כאשר משתמשים בצלם אנושי. במאמר זה נסקור כיצד לבחור מפעיל שנותן דגש על איכות התמונות בדיוק כמו באלבום החתונה.

הדפסת תמונות מאירועים כמו חתונות, בת או בר מצווה תמיד תתבצע באיכות הגבוהה ביותר, אולם כאשר מדובר במזכרות אחרות כדוגמת תא צילום או מגנטים אפשר לראות לא מעט מקרים שבהם איכות התמונות יורדת בהשוואה לתמונות האלבום. לאחרונה יותר ויותר מתחתנים החלו להיות מודעים לאיכות התמונות המודפסות, בהתאם למגמה זו התחילו חלק מנותני השירותים בתחום תאי הצילום והמגנטים לאירועים להשקיע במדפסות איכותיות להדפסת תמונות.

תא הצילום של my pic היא דוגמה לאחד מנותני השירות בתחום הצילום החוויתי שמקפידים על הדפסה טרמית איכותית. במסגרת שירותי הצילום שלנו השקענו רבות בפיתוח תמונות באיכות גבוהה הזהה לאיכותן של מעבדות פיתוח מקצועיות. יתרון זה בא לידי ביטוי בצבעי ההדפסה ובעמידותן של התמונות שניתנות לאורחים ומבטיחה לבעלי האירוע שהמזכרת שהעניקו לאורחים על ידי תא הצילום תישמר לזמן רב ותזכיר להם את רגעים וחוויות מהאירוע.

מספר עצות למתעניינים בתא צילום לחתונה:

  1. מומלץ לשאול את נותן השירות באיזה סוג מדפסת הוא משתמש להפעלת תא הצילום. חשוב לזכור שהדפסה בטכנולוגית הזרקת דיו מייצרת תמונות שרגישות יותר לאור שמש ולתנאי מזוג אוויר ויתכן שהמזכרת שהענקתם לאורחים לא תשמר לאורך זמן.
  2. בדקו מול ספק תא הצילום מהו סוג הנייר שעליו מודפסות התמונות, הסוג המומלץ ביותר הוא נייר מסוג photo.
  3. יש לוודא שהמפעילים של תא הצילום באירוע מספקים למינציה איכותית על גבי התמונה. למינציה שנעשתה כראוי ומאיכות טובה תבטיח תמונות עמידות יותר.
  4. אל תתביישו להיכנס לפרטים טכניים כמו רזולוציית ההדפסה והצילום. בשוק האטרקציות לאירועים קיימים היום תאי צילום שמצלמים ברזולוציות נמוכות. צילום שכזה גם אם יודפס במדפסת תמונות איכותית יניב תמונות מטושטשות ולא מחמיאות.
  5. בחרו במפעיל של תא צילום לאירועים שמתחייב למתן אחריות על איכות התמונות. לאחר מספר חודשים תוכלו לשאול את האורחים או לבדוק בעצמכם את איכות ועמידות התמונות שהענקת להם כמזכרת מהחתונה. במידה והמפעיל נותן אחריות תוכלו לדרוש הדפסה חוזרת.
  6. אל תתפתו למחירים זולים מידי או למבצעים לא הגיוניים. ברוב המקרים כשמדובר במזכרת של תמונות מודפסות כמו מגנטים ותא צילום, מחיר בא על חשבון האיכות. חשוב להבין שעלותם של חומרי הדפסה ומדפסות בטכנולוגיה משופרת עולות כסף רב ועובדה זו משפיעה על גזרת המחיר כאשר באים לבחור תא צילום לאירוע.

לסיכום כאשר את בוחרים מפעיל תא צילום יש להפעיל שיקול דעת ולזכור לשאול את השאלות הנכונות. זכרו שהענקת מזכרת לאורחים היא לא חובה אבל במידה והחלטתם להעניק אותה תדאגו שאיכות התמונות תהיה באיכות מיטבית.

אוקטובר 5, 2014
Free WordPress Themes, Free Android Games