חייגו להזמנות 1700-705-777

רעיון מיוחד לחתונה – המדריך לרעיון המוצלח

מספר רעיונות מיוחדים שאפשר לשלב בחתונה:

תא צילום לחתונה

זוכרים את תא הצילום שהיה פעם מוצב בקניונים וחנויות צילום ? כיום ניתן לשלב תא צילום שיוצב ברחבת הריקודים ויצלם את האורחים מזווית משוחררת ומצחיקה. האורחים יישארו עם התמונות המודפסות כמזכרת מצחיקה ומקורית וגם אתם תוכלו ליהנות לאחר האירוע מצפייה באורחים שלכם עושים שטויות.

חתונה = קנס

אם נהיה אמיתיים, לא פעם הסתכלנו על הזמנה לחתונה כאילו היה זה דו"ח שהודבק לנו על הרכב. רעיון לחתונה יכול לקחת את המחשבה הזאת ולעשות ממנה צחוק. אפשר להדפיס פליירים בעיצוב של דוח משטרה עם השמות שלכם למטה ולדאוג שמישהו ישים אותם על הרכבים של האורחים. לאמיצים שביניכם אפשר לעצב באותה צורה את ההזמנה לחתונה.

כוכב נולד

אם יש לכם קול מתאים לשירה אפשר לשלב קטע שירה בפלייבק כרעיון לחתונה. במידה ואתם בוחרים לעשות זאת השתדלו לבצע שיר קופצני ושמח, שירים רומנטיים יתאימו פחות כרעיון מיוחד לחתונה.

אורחים מתחזים

רעיון לחתונה שיכול להיות מצחיק מאוד הוא הזמנת שחקנים או בדרנים שיכולים להתחזות לאורחים לא שגרתיים. יש כיום לא מעט שחקנים ובדרנים שיכולים לגלם מספר דמויות במהלך האירוע.

קונספט מיוחד

רעיון לחתונה שמיועד לזוגות אמיצים שמוכנים לוותר על חתונה סטנדרטית. במקרה שבו הרעיון לחתונה הוא קונספט לא שיגרתי חשוב להשקיע עד הסוף. תלבושות לצוות לכם ולאורחים לפי הקונספט שבחרתם יכול להיות רעיון לחתונה לא שגרתית ומצחיקה לדוגמה: חתונה בסגנון המערב הפרוע, חתונה גרוזינית, חתונה של שייח סעודי ועוד.

בובה של לילה

רעיון לחתונה יכול להיות שילוב של בובות ענק ברחבת הריקודים. יש כיום מספר נותני שירותים בתחום וניתן לבחור סוגים שונים של בובות. זהו רעיון מיוחד ומצחיק שיכול ליצור עניין ברחבת הריקודים.

קליפ מילולי

רעיון לחתונה יכול להיות קליפ המורכב מהמון תמונות של חברים ומשפחה שמחזיקים שלטים עם מילות השיר שמתנגן ברקע.

מספר טיפים חשובים בבחירת רעיון לחתונה:

  1. נסו לשלב רעיונות מצחיקים ופחות רומנטיים, זה נכון שהחתונה שלכם היא ערב של אהבה  אבל האורחים שלכם ייהנו הרבה יותר מרעיון לחתונה שיצחיק אותם.
  2.  שיר פלייבק משותף יכול להיות רעיון לחתונה רק במידה ולשני בני הזוג יש קול מתאים לשירה, מה לעשות לא כולם נולדו לשיר.
  3. תשתדלו לא להפתיע את בני הזוג ברעיון לחתונה, כלות במיוחד לא אוהבות הפתעות ביום החתונה שלהן. במידה ובכל זאת יש לכם רעיון מיוחד לחתונה להפתיע איתו בני הזוג חשוב שהוא יהיה רעיון לחתונה שיהיה מרגש או מצחיק.
  4. במהלך סקירת רעיון לחתונה חשוב לזכור שהרעיון צריך להתאים לאישיות של בני הזוג מתוך מטרה לשלב אותו באופן נכון באירוע. בחירת רעיון לחתונה שלא מתאים לאחד מבני הזוג יכול להתגלות כרעיון פחות מוצלח.
  5. נסו לשלב רעיון לחתונה שיישאר לאורחים כמזכרת.

לסיכום, רעיון לחתונה מיוחד ומוצלח מתחיל מבחירה נכונה של הרעיון והתאמתו לזוג ולאורחים.

רעיון מיוחד שיתאים לקהל בחתונה יהיה משהו שכולם ייזכרו לטובה. בהצלחה (:

נובמבר 14, 2012
Free WordPress Themes, Free Android Games